LIVE HEALTHY. WORK WELL.

Šťastní zaměstnanci jsou základem prosperující firmy. Pomáháme firmám tvořit wellbeing programy pro zaměstnance a firemní kulturu wellbeingu a zdravého životního stylu.

ZA PŘEDPOKLADU,
ŽE CHCETE

řídit lépe své náklady
zavádět pravidelně inovace
mít pod kontrolou udržitelnost Vašeho businessu
implementovat změny rychle a efektivně

K TOMU POTŘEBUJETE
ZAMĚSTNANCE S

 • standardním výkonem v čase
 • vitalitou a bez zdravotních a psychických problémů
 • energií
 • základními návyky zdravého životního stylu

POMŮŽEME VAŠE ZAMĚSTNANCE

Z

INSPIROVAT

– ke zdravému životnímu stylu, aby věděli, PROČ je zdravý životní styl důležitý, a PROČ to mají dělat.

Z

DOVZDĚLAT

– jim nestačí připomínat rizika, které přináší dehydratace, nezdravá strava a zpracované potraviny. Potřebují vědět, CO mají dělat.

Z

NAUČIT

JAK se tvoří zdravé návyky.

Z

A NA MÍRU VYTVOŘÍME PRO NĚ KULTURU A PROSTOR

– ve kterých si naleznou odpovědi na PROČ, CO a JAK, ale i místo, KDE si vytvoří zdravé návyky.

Z

VITÁLNÍ ZAMĚSTNANCI SE ZDRAVÝMI NÁVYKY VÁM PŘINESOU

 

 • standardní výkony pro lepší řízení nákladů
 • otevřenost k zavádění inovativních řešení
 • potenciál pro lepší udržitelnost vašeho businessu
 • otevřenější přístup k implementaci změn.

JAK
TO
VŠE
DOCÍLIT?

ŘEŠENÍM JSOU NAŠE CORPORATE WELLNESS PROGRAMY

Tvoříme a spravujeme Corporate wellness programy, což jsou zdravotně výchovné programy, které pomáhají zaměstnancům maximalizovat a udržovat zdravý životní styl.

Programy zaměstnancům vysvětlí, PROČ je pro dlouhodobé výsledky nejvýhodnější se soustředit na tvorbu zdravých návyků, tj. CO jsou ty nejdůležitější návyky, a JAK se návyky tvoří.

Zároveň náš program firmě pomůže vytvořit firemní kulturu a prostor, KDE si zaměstnanci vytvoří a udrží tyto zdravé návyky:

 

 • pitný režim
 • pravidelná konzumace zeleniny
 • pravidelná konzumace ovoce
 • pravidelný pohyb
 • pravidelná psychohygiena

VYTVOŘÍME VÁM WELLBEING PROGRAM PRO VAŠE ZAMĚSTNANCE

Na základě potřeb Vaší firmy, skladby zaměstnanců a tipů jejich práce Vám z níže uvedených aktivit sestavíme Váš jedinečný program – LIVE HEALTHY. WORK WELL.

Den zdraví ve firmě

Jsou to jednodenní preventivní programy, které firmy pro své zaměstnance zajišťují obvykle 1 – 2x do roka (jaro/podzim).

Den zdraví v sobě většinou zahrnuje různě namixované přednášky, workshopy a individuální konzultace s odborníky z oblasti výživy, ergonometrie, pedologie, optometrie, dentální hygieny, rozvoje myšlení nebo práce se stresem.

Přednášky a workshopy

Přednášky vytváří informační a workshopy dovednostní základ pro budování návyků.

Objasníme příčiny nadváhy, nízké fyzické kondice a vitality, detaily strategií na snížení a eliminaci těchto negativních dopadů příčin a v neposlední řadě ukážeme, jak budovat skill-set, který je potřebný k vytvoření zdravých návyků životního stylu.

Články a videa

Srozumitelnou formou shrnují nejdůležitější informace potřebné ke tvorbě návyků zdravého životního stylu, pomáhají zaměstnancům lépe pochopit a uvědomit si jejich obsah. Díky nim se navíc mezi zaměstnanci vytváří prostor pro diskusi.

Jsou vhodným obsahem pro firemní newsletter, na síť intranet nebo pro uzavřenou FB skupinu.

Individuální konzultace a měření na přístrojích:

kondiční orgánový scanner, optometr, podoskop, Tanita nebo InBody

Individuální konzultace, které vychází z měření a diagnostiky, umožní zaměstnancům získat názor odborníka na stávající stav zdraví a vitality. Přesně cílené rady odborníka nasměřují úsilí zaměstnanců k vylepšení a upevnění fyzického zdraví a vitality prostřednictvím vytvoření návyků zdravého životního stylu.

Oblasti měření: překyselení organismu, stav vitaminů a minerálů, stupeň osteoporózy, úroveň stresové zátěže, BMI, diagnostika příčin nadváhy, optometrické měření bezkontaktním refrakto-kerato-tonometrem, počítačové vyšetření plosky nohy na podoskopu, měření složení těla na přístrojích Tanita a InBody.

Zeleninové krabičky, džusy a smoothie

Zaměstnanci potřebují mít reálnou zkušenost, jaký vliv má zelenina a ovoce na jejich tělo. Zeleninové krabičky, džusy a smoothies od firmy Fruitisimo vhodně nastartují proces změny a tvorbu návyků zdravého životního stylu.

ALE JEŠTĚ NEŽ POŽÁDÁTE O NEZÁVAZNOU NABÍDKU, TAK SI RADĚJI PŘEČTĚTE TOHLE

Poobědové kóma, do kterého upadají zaměstnanci po standardních obědech v kantýnách, restauracích a fast foodech poblíž práce, je tichý žrout peněz a výkonu.

Minimálně hodinu po jídle (nebo i mnohem déle, ale k tomu se nikdo nepřizná) jsou ti, co si dají k obědu hotovku, nebo „zdravější“ těstoviny, vyřazeni z provozu.

Hodně jich díky tomu musí večer zůstat déle v práci na úkor odpočinku a rodiny. Ten čas jim už nikdo nevrátí.

Můžete si to snadno spočítat, že náklady na takové prostoje stojí firmu ročně přes milion ročně. To je dost, ne?

A čím vyšší mzda, tím rychleji rostou nekontrolované náklady.

Hodina je pouze minimální délka poobědního kómatu, ale co když si někdo dá guláš s pěti, nebo smažený řízek a k tomu malé pivo? Myslíte si, že se z toho dostane za hodinu? A kolikrát ročně si někdo z vašich zaměstnanců takovéto jídlo dá?

MÁME ZÁJEM O NEZÁVAZNOU NABÍDKU

11 + 3 =

Naše reference

 

O Richardovi

Miluji dny, kdy můžu pomáhat lidem. Kdy můžu pomoci, dohlédnout na to, aby vše klapalo jako hodinky. I svoje hubnutí jsem si nastudoval, zorganizoval, nastavil a dotáhl do konce sám. Chcete vědět, jak to dopadlo?

"Naučím vás chápat vaše tělo, pak je začnete milovat. To už budete jenom kousek od vašeho vysněného života."

Pin It on Pinterest