Individuální Konzultace

Osobně, nebo online

Kdy je lepší individuální konzultace?

Individuální konzultace jsou vhodné pro poradu a konzultace v těchto oblastech:
– problémy v oblasti sebepoznání
– pomoc při nakupování zdravých ingrediencí, potravin, nástrojů
– pomoc s plánováním jídelníčků
– alergie na některé druhy potravin a jak si zajistit vhodnou náhradu
– podpora léčení zdravotního problému stravou
– analýza a objasnění důvodů nabírání na váze
– zjištění správné motivace pro změnu životního stylu
– případně i další jednodušší psychologické, zdravotní a jiné oblasti problémů spojené s výživou

“ Prosím nepleťte si navázání kontaktu s individuální konzultací. Rád se s Vámi sejdu i nezávazně. Na úvodní schůzce – za kterou nic neúčtuji, mi sdělíte vaše problémy, já vám řeknu svůj návrh, a pokud pro Vás budu vhodným partnerem na řešení, tak si moji nabídku promyslíte a až okamžikem Vašeho souhlasu začne naše spolupráce.”

Individuální konzultace řeší vždy jeden specifický problém. Z toho důvodu je potřeba, abyste měli jasné zadání. Co chcete, nebo nechcete. V případě, že se jedná o komplexnější problém, který nelze vyřešit jednou konzultací, navrhnu způsob i počet konzultací obvykle při úvodním jednání.

Osobní, nebo Skype?

Obsah konzultací, které vedu přes Skype je obsahově totožný s jinými typy konzultací, nebo programů, neobsahuje však ukázky přípravy zdravých jídel u Vás doma a exkurze do obchodů. Je vhodný pro všechny, kdo bydlí mimo Prahu, nebo mimo Českou Republiku.

Tento komunikační kanál využívají klienti z Čech, Moravy a zahraničí, kteří nemají možnost jezdit pravidelně do Prahy (kde bydlím). Vzhledem k tomu, že v tomto programu chybí ukázky přípravy zdravých jídel u Vás doma a exkurze do obchodů je možné se individuálně domluvit na možnosti zajistit pro Vás tyto dodatky individuálně buď v Praze, nebo u Vás doma.

“Skype je čím dál víc oblíbený u mimopražských klientů. Mají tak možnost vybrat si poradce, který jim vyhovuje, bez ohledu na sídlo jeho kanceláře.”

I složitější věci se dají řešit online. Lidé si však musí uvědomit jednu věc. Životní styl si každý tvoří sám. Když se jedná o změnu životního stylu jako způsob řešení určitého problému vždy bude klient řešit sebepoznání, tvorbu nového návyku, nebo přechod na zdravé. Je jedno, jestli mu to vysvětlím v článku, ve videu, v knize, v telefonu, po skypu, ve videokurzu, nebo osobně.

Začni změnu teď.

Pokud jste dočetli až sem, tak asi máte problém. Nechci vás teď rozebírat, ale chci vám napsat, že každý problém se dá vyřešit. Všichni ví, že když nějaký problém neřešíme, tak to buď vyhnije, nebo naroste do takové velikosti, že to už pak řešit musíme.

Jak napsal Henry Thoreau “Neznám žádnou povzbudivější skutečnosti, než je nesporná schopnost člověka povýšit svůj život vědomým úsilím.” A má pravdu.

Vzhledem k tomu, že Vás Vaše vědomé úsilí dovedlo až sem, chci Vás povzbudit k dalším krokům. Nemusíte pokračovat se mnou, ale bylo by lepší pokračovat až do vyřešení toho, co Vás dovedlo až sem.

30-DENNÍ VÝZVA - SE ZDRAVOU SNÍDANI, NEBO O HLADU

Poznejte svoje tělo více prostřednictvím – buď zdravě, nebo raději o hladu.

PŘIHLÁSIT SE TEĎ

Naučím vás chápat vaše tělo, pak jej začnete milovat. To už budete jenom kousek od vysněného života.

© 2017 Richard Husovský.

Prozkoumat

O mne

Programy

Kontakt

ZDRAVÝ ŽIVOT = ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL = ZDRAVÉ NÁVYKY
Systém, který Vám pomůže projít změnou životního stylu a udržet se v ní.

Pin It on Pinterest