CENÍK

Jsem moc rád, že umíte ocenit profesionální služby odborníka k dosažení změny, která připraví vaše tělo, emoce, myšlení a vůli pro váš vysněný život. Ten, který jste si vždy přáli.

Získejte vysněné tělo, hlubší sebepoznání a život naplněný dosaženými cíli. Tělo, ve kterém vše klape tak, jak má. Emoce, které chápete a důvěřujete jim jako cennému zdroji poznání. A myšlení, díky kterému víte, kdo jste, co je pro vás důležité a čeho chcete dosáhnout, abyste se nemuseli zbytečně stresovat, ale zároveň věděli, co máte dělat.

Rád Vám s tím pomůžu

Online osobní konzultace 650 Kč/hodina
Osobní konzultace 900 Kč/hodina
Individuální konzultace ve firmách  1 450 Kč/hodina
Program #metelomujdum 8 100 Kč*

*Odhadovaný čas potřebný k dosažení Vašeho cíle může být jiný než je uvedený standard. Ten Vám sdělím poté, co mi řeknete Váš cíl a zjistím od Vás, kde se právě nacházíte. Pro přesnější odhad mě prosím kontaktujte. Využijte 15-minutovou konzultaci ZDARMA.

Zakoupit si můžete pro svoje blízké

Pokud toužíte mít vysněné TĚLO, bouřky EMOCÍ pod kontrolou a MYSL soustředěnou na Váš cíl, ale také jistotu, že Vám na všechno zůstane VŮLE a nemáte někoho, kdo by vám s tím mohl pomoci, rád tento úkol převezmu já.

STAČÍ, KDYŽ UDĚLÁTE 4 KROKY

Vyplňte kontaktní formulář na konci této stránky, zejména se prosím soustřeďte na popis vaší situace, s čím potřebujete pomoci, co vás trápí.

Do 24 hodin
se vám ozvu
telefonicky.
 
 
 
 

Během telefonátu
se mě ptejte,
máte u mě
15 minutovou konzultaci
zdarma
.
 

Když se nám oběma myšlenka spolupráce bude líbit,
tak se
spolu pustíme
do práce
.
 

15 minutová konzultace zdarma

Nenechte nic náhodě. Vitalita, sebevědomí a naplněný život jsou na  dosah. Kontaktujte mě a využijte 15-minutovou konzultaci zdarma.

"Naučím vás chápat vaše tělo, pak je začnete milovat. To už budete jenom kousek od vašeho vysněného života."

Pin It on Pinterest