INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE A MĚŘENÍ NA PŘÍSTROJÍCH

Individuální konzultace, které vychází z měření a diagnostiky, umožní zaměstnancům získat názor odborníka na jejich stávající stav zdraví a vitality. Přesně cílené rady odborníka nasměřují úsilí zaměstnanců k vylepšení a upevnění fyzického zdraví a vitality prostřednictvím vytvoření návyků zdravého životního stylu.

Z

Individuální konzultace – měření překyselení organismu

Úroveň překyselení je srozumitelným ukazatelem stavu vitality organismu. Na základě výsledků měření na přístroji KOS je poradcem pro výživu provedeno komplexní vyhodnocení zdravotního stavu, které je doplněno o poradenství a další praktické rady na vylepšení životního stylu, jídelníčku, včetně strategií redukce váhy.

Z

Individuální konzultace – stav vitaminů a minerálů

Optimální stav vitaminů a minerálů je důležitý pro fungování životních funkcí organismu. Přístrojem KOS se měří stav těchto vitaminů a minerálů: vápník – Ca, železo – Fe, zinek – Zn, selen – Se, vitamín A, C, E, K, B1, B2, kyselina listová – vitamíny B9, B3, B6, B12, D3 a vitamín K.

Na základě výsledků je poradcem pro výživu provedeno komplexní vyhodnocení s poradenstvím cíleným na možnosti doplnění chybějících vitaminů a minerálů. Obdržíte doporučení, jak vylepšit jídelníček a změnit životní styl.

Z

Individuální konzultace – měření stupně osteoporózy

Měří se aktuální stav neminerální hustoty kostí a rizikové faktory osteoporózy. Na základě výsledků měření na přístroji KOS je výživovým poradcem provedeno komplexní vyhodnocení spolu s poradenstvím cíleným na vylepšení zdravotního stavu. Měření je vhodné pro zaměstnance od 35 – 40 let.

Z

Individuální konzultace – měření úrovně stresové zátěže

Přístrojem KOS se měří úroveň stresové zátěže organismu včetně dopadů stresu a stresových hormonů na tělo. Na základě výsledků je poradcem pro výživu provedeno komplexní vyhodnocení s poradenstvím cíleným na strategie práce se stresem a na regeneraci těla po stresovém výkonu výživou. Výsledkem je mj. doporučení jak vylepšit jídelníček a změnit životní styl.

Měření je vhodné pro zaměstnance od 35 – 40 let.

Z

Počítačové vyšetření plosky nohy na podoskopu

Diagnostika digitálního otisku bosých nohou v podobě barevného snímku, který vzniká díky rozdílným tlakům částí chodidla na skleněnou desku přístroje, pomáhá odhalit ortopedické vady. Odhalí nejčastěji zborcenou klenbu nebo plochou nohu, jež může časem způsobovat bolesti nohou při chůzi nebo déle trvajícím stání v práci.

Z

Optometrické měření bezkontaktním refrakto-kerato-tonometrem

Orientační ověření zrakových funkcí se provádí tímto bezkontaktním přístrojem a brýlovou sadou spolu s LCD optotypem. Měřením se prověřují tyto funkce: zraková ostrost do dálky, na blízko, na střední vzdálenost, nebo na PC, nitrooční tlak (preventivní vyšetření glaukomu). Diagnostikuje se případný šedý zákal v pokročilém stádiu a kvalita zorného pole.

Optometrista ověří kvalitu zraku a poskytne zaměstnancům orientační hodnoty vhodných brýlí, případně poskytne také další doporučení.

Z

Individuální konzultace výsledků měření BMI na přístroji Tanita / InBody

Body Mass Index je vhodným ukazatelem stavu nadváhy a obezity. Měření je doplněno o krátkou konzultaci s výživovým poradcem.

Z

Individuální konzultace k měření složení těla na přístroji Tanita / InBody

Na přístrojích měříme aktuální stav svalů, pravidelnosti osvalení a tělesného tuku, včetně útrobního, metabolického věku a dalších parametrů těla. Měření je doplněno o krátkou konzultaci s výživovým poradcem.

Účastníkům jsou po ukončení rozeslány dodatečné materiály na často diskutovaná témata k dalšímu dovzdělání.

MÁME ZÁJEM O NEZÁVAZNOU NABÍDKU

3 + 3 =

Naše reference

 

O Richardovi

Miluji dny, kdy můžu pomáhat lidem. Kdy můžu pomoci, dohlédnout na to, aby vše klapalo jako hodinky. I svoje hubnutí jsem si nastudoval, zorganizoval, nastavil a dotáhl do konce sám. Chcete vědět, jak to dopadlo?

"Naučím vás chápat vaše tělo, pak je začnete milovat. To už budete jenom kousek od vašeho vysněného života."

Pin It on Pinterest