Skupinový program
#métělomůjdům

Skupinový program
#métělomůjdům

Pokud jste se dostali až sem, tak předpokládám, že řešíte jeden nebo oba z těchto problémů:

NADVÁHA – ÚNAVA?

Pokud jste se dostali až sem, tak předpokládám, že řešíte jeden nebo oba z těchto problémů:

 

NADVÁHA?

ÚNAVA?

Zároveň se rádi zdokonalujete a pracujete na sobě spolu s jinými lidmi.

I přesto, že se jedná o skupinový program, jsem si vědom toho, že každý jste originál, a proto jsem jeho strukturu navrhl tak, aby tento nejdůležitější detail byl pohlídán v celém jeho průběhu. Nebudu se proto snažit vám prodat nějaké zaručené řešení.

Přiznávám, že nevím, kdo jste, jak vypadáte, co máte rád/a, jaké chutě, emoce, nálady, návyky nebo nemoci jsou ve vašem životě častější než jiné.

Vím však, že pokud chcete VYŘEŠIT nadváhu nebo únavu, tak musíte nejdříve najít příčiny, které je způsobily. Bez poznání příčin je to, jako kdybyste se snažili opravit kapající vodu ve sklepě domu tím, že si zajedete do OBI a koupíte si francouzský klíč.

#métělomůjdům

Chcete-li svoje tělo postavit/zrekonstruovat tak, abyste v něm ještě desítky let mohli žít ve zdraví, vitalitě, v sebevědomí a duševní pohodě, potřebujete ještě před tím, než s ním začnete něco dělat, znát příčiny svého současného stavu.

JAK BUDE PROGRAM PROBÍHAT?

Poznejte se mnou základní principy biologie, fyziologie a psychologie, abyste si následně mohli postavit své tělo s vysněnou vitalitou 
sebevědomím.

Jak bude program probíhat?

Bude to kombinace pravidelných přednášek a individuálních skype konzultací.

Začneme přednáškou, ve které vám vysvětlím základní principy biologie, fyziologie a psychologie, abyste si mohli vytvořit informační základ, na kterém budeme v průběhu našeho programu stavět další znalosti a dovednosti.
Na konci první přednášky vám na přístroji KOS (Kondiční orgánový scanner) provedu diagnostiku vašeho těla.
Po přednášce si s každým naplánuji individuální skype konzultaci, při které od vás získám informace o vašich návycích, nemocech, životních situacích a denních rituálech, a společně s výsledky měření na přístroji KOS vše pečlivě zanalyzuji. To, co umím dobře, je hledání souvislostí, což mi pomohlo nalézt příčiny stavů mých více než 3000 klientů, které jsem diagnostikoval.
Poté, co zjistím příčiny vašeho problému, vysvětlím, jak je odstranit a jak vše společně zvládneme. Svému tělu, psychice a příčinám svých problémů totiž rozumět potřebujete. Budu se snažit, abyste toho zvládli co nejvíce sami, ale budu vám stále nablízku, abych mohl vždy podat pomocnou ruku.

Na dalších přednáškách, které se budou konat vždy jednou za 2 týdny, vás postupně začnu učit a prohlubovat vaše znalosti biologie a psychologie potřebné k pochopení těla, emocí a myšlení. Naučím vás vše, čemu potřebujete rozumět, abyste si mohli postavit své tělo s vysněnou vitalitou a sebevědomím. Zároveň vás budu učit, jak si vytvořit zdravé návyky a pomůžu vám i s jejich vytvořením. Nové zdravé návyky naplní potřeby vašeho těla, změní ho a zároveň udrží nově dosažený výsledek.

Na konci každé přednášky vám na přístroji KOS (Kondiční orgánový scanner) provedu diagnostiku těla za účelem mapování progresu a zároveň k individuálnímu zaměření se na osobní cíle.
Miluji dny, kdy můžu pomáhat lidem. Kdy můžu pomoci, dohlédnout na to, aby vše klapalo jako hodinky.
Nebo Vás zajímají další moje služby?

Chápu vás a chápu vaše pocity a nálady, které máte teď po přečtení těchto vět.

u

Možná si kladete tyto otázky…

Zvládnu to vůbec? Mám dostatek vůle ke změně? Kolik času na všechno budu potřebovat? Stejné otázky jsem měl i já, když jsem měl nadváhu 25 kg a zkoušel jsem různé zkratky k cíli. Nakonec jsem se odhodlal vydat se na – podle mého názoru – správnou cestu bez zkratek, zaměřenou na odstranění příčin nadváhy a vytvoření zdravých návyků, které mně už více než 14 let váhu i vitalitu udržují.

Cestou změny vás rád doprovodím a pomůžu vám ji projít tak, abyste neustále byli v souladu se sebou.

Nebojte, vím, že jste originál, a proto k vám budu i takto přistupovat.

Pomůžu Vám se vším, co k dosažení vašeho výsledku potřebujete. Od správného nastavení vašeho cíle, přes vysvětlení příčin stávajícího stavu a vytvoření cesty k cíli až po… dohled nad celým procesem, aby vše klapalo jako hodinky.

ZKRÁTKA …

JDEME NA TO?

CO TEDY VŠECHNO DOSTANETE?

8-týdenní program #métělomůjdům

Úvodní 90timinutová přednáška zakončená měřením

V přednášce vysvětlím základní principy biologie, fyziologie a psychologie, abyste si mohli vytvořit informační základ, na kterém budeme v průběhu našeho programu stavět další znalosti a dovednosti. Nebojte se, vyučuji zábavnou formou. Možná si pamatujete na seriál s názvem Byl jednou jeden život, kde byl krevní oběh plný různých panáčků a postaviček, které představovaly jednotlivé biologické aktéry. Výtvarné řešení pak umožnilo lépe chápat jejich funkce. Přesně tak to dělám i já. Díky srozumitelnému vysvětlení pochopíte příčiny svého současného stavu a nedostatku vitality a energie. Na konci první přednášky vám na přístroji KOS (Kondiční orgánový scanner) provedu diagnostiku vašeho těla.

Úvodní 90timinutová konzultace

V rámci 90timinutové konzultace provedu komplexní diagnostiku příčin vašeho stavu z výsledků měření na přístroji KOS (Kondiční orgánový scanner) a zjistím od vás dodatečné informace o tom, co jíte, o vašich návycích, nemocech, životních situacích a denních rituálech. Následně si společně s výsledky měření vše pečlivě zanalyzujeme.

Vysvětlím vám srozumitelnou cestou, co je vašimi hlavními příčinami nadváhy nebo únavy. Rovněž se budeme snažit zjistit, jak a kdy tyto příčiny vznikly, abychom je mohli společně lépe uchopit.

Dále vám srozumitelně vysvětlím celý postup jejich odstranění.

Připravím vám jasný plán několika kroků, který budeme společně naplňovat a realizovat.

Tři pravidelné 90timinutové přednášky

Na přednáškách vás budu učit vše, co potřebujete ke tvorbě zdravých návyků. Budeme postupovat od pochopení psychologických principů potřebnýchke stanovení cílů přes pochopení fyziologických procesů v lidském těle potřebných k tvorbě návyků až k praktickým dovednostem, které budou tvořit jednotlivé návyky. Na přednáškách budeme rovněž rozebírat pokrok a problémy jiných účastníků, což vám pomůže svoji změnu lépe pochopit a nasměřovat k cíli.

Tři pravidelné 90timinutové konzultace

V rámci každé 90timinutové konzultace provedu vyhodnocení diagnostiky z měření na přístroji KOS a společně probereme dosažený pokrok. Zjistím od vás informace o dosaženém stavu a sdělím vám jasný plán dalších kroků, který budeme společně naplňovat a realizovat. Rovněž budeme řešit problematické oblasti, které se vám nedaří zvládat. Možností pro řešení existuje spousta a já vám doporučím s ohledem na vaši situaci tu, která vás nasměřuje k trvalým výsledkům.

Telefonická podpora v průběhu celého programu6 měsíců po ukončení.

Recepty, tipy a triky, které usnadní cestu změny

S úvodní přednáškou a diagnostikou jsou to tedy 4 devadesátitiminutové přednášky, 4 měření na přístroji KOS a 4 devadesátitiminutové konzultace, celkem 12 konzultačních hodin.

S úvodní přednáškou a diagnostikou jsou to tedy
4 devadesátiminutové přednášky
4 měření na přístroji KOS
4 devadesátitiminutové 
konzultace
celkem 12 konzultačních hodin

KOLIK TO BUDE STÁT?

  • Individuální konzultace účtuji na základě hodinové sazby 900 Kč
  • Diagnostika příčin nadváhy standardně stojí 2 000 Kč
  • Přednášky pro 10 až 20 lidí si standardně účtuji v rozmezí 5 až 7 000 Kč

Takže pokud bych vám vše měl vyúčtovat ve svých standardních sazbách, tak individuální konzultace by
ve standardních cenách stály 4 500 Kč
přednášky by stály 2 600 Kč
diagnostika by stála 2 000 Kč
Celkem by program ve standardních cenách stál 9 100 Kč.

Program #métělomůjdům je o nalezení příčin stavu, o jejich odstranění a o vytvoření zdravých návyků, které naplní potřeby vašeho těla, změní ho a zároveň udrží nově dosažený výsledek.

Na závěr mám pro vás jeden dárek. Každé dosahování nových cílů je o rozhodování. Každý, kdo chce dosahovat nových cílů, se potřebuje naučit efektivně rozhodovat ve svůj prospěch. Většina selhání na cestě k cílům se děje právě díky špatnému rozhodnutí.

Právě proto jsem se rozhodl zvýšit hodnotu mého programu o dárek:

DÁREK PRO VÁS

Metodika rozhodování

Tento program se skládá z testů, které připravili certifikovaní psychologové, aby díky výsledkům účastníci poznali a pochopili své preferenční kanály a metaprogramy rozhodování. Preferenční kanály a metaprogramy rozhodování jsou detailní poznatky o způsobech a potřebách vašeho rozhodování. Díky jejich poznání se budete schopni rozhodovat lépe a ve svůj prospěch.

Program se skládá z:

  • testování preferenčních kanálů,
  • testování metaprogramů rozhodování,
  • individuálního vysvětlení a praktických ukázek, jak s těmito výsledky pracovat

Tento program stojí standardně 2 000 Kč.
Celkem tedy dostanete hodnotu 11 100 Kč.Program, který začíná 11. ledna 2021 je pro 10 z vás, kteří chtějí změnit své tělo.
Tento program je za cenu 4 999 Kč.

Tento program stojí standardně 2 000 Kč.
Celkem tedy dostanete hodnotu 11 100 Kč.
Program, který začíná 11. ledna 2021 je pro 10 z vás, kteří chtějí změnit své tělo.
Tento program je za cenu 4 999 Kč.

Investujte do svého těla, VRÁTÍ SE VÁM TO

#Mé tělo, můj dům

Takže pokud i vy chcete investovat do svého těla, zjistit příčiny vašeho stavu, odstranit následky nalezených příčin a vytvořit si zdravé návyky, jste tu správně. Uchopte změnu ověřenými postupy.

Pokud jste připraveni, vyplňte prosím objednávkový formulář a pošlu vám fakturu a email s instrukcemi.

Uchopte cestu změny ověřenými postupy.

Pokud jste tedy připraveni, mám pro vás dobrou zprávu.

Je to jeden z posledních programů, které budu pro své zákazníky organizovat naživo, a tudíž jej nabízím za výjimečnou cenu 4 999 Kč.

Vyplňte prosím objednávkový formulář.

Objednávám si skupinový program na termín

7 + 2 =

Pokud zatím nejste připraveni na změnu z jakéhokoli důvodu, neodcházejte.

Mám pro vás nabídku.

Udělejte jeden krok ke změně.

Těch důvodů, proč se vám do toho teď nechce, může být mnoho. Pro někoho to může být čas, pro jiného obrovské množství práce a učení, na které si prostě teď netroufá.

Dobrá zpráva je, že dnes vám stačí udělat jen jeden krok.

Zítra také stačí udělat jeden krok. Krok za krokem se z toho stane cesta, po které už poté nebude těžké pokračovat, a dovolíte si tu změnu provést.

Teď stačí udělat jeden krok. Vyplníte svoje údaje ve formuláři a já vám zašlu jeden drobný tip na první krok ke změně. Za dva dny další, a za další dva dny další. Můžete to zkusit i takto.

Každá cesta začíná prvním krokem, tak proč jej neudělat právě teď.

Řekněte si teď v duchu: „MÉ TĚLO, MŮJ DŮM“ a sledujte, co to s vámi dělá, jaké máte pocity, jak vám to zní. Co vám to evokuje?

Zadejte své údaje do formuláře a dostanete ode mě 3 e-maily. Každé dva dny jeden. Nic víc. Možná, že vás nastartují ke změně. Připusťte si to, že je to možné.

NECHTE MI NA SEBE E-MAIL A PRVNÍ KROK MŮŽETE UDĚLAT UŽ ZA CHVILKU

 

"Naučím vás chápat vaše tělo, pak je začnete milovat. To už budete jenom kousek od vašeho vysněného života."

Pin It on Pinterest