Jednorázové konzultace
#métělomůjdům

Jednorázové konzultace
#métělomůjdům

Pokud jste se dostali až sem, tak předpokládám, že řešíte jeden nebo oba z těchto problémů:

NADVÁHA – ÚNAVA?

Pokud jste se dostali až sem, tak předpokládám, že řešíte jeden nebo oba z&nbsptěchto problémů:

 

NADVÁHA?

ÚNAVA?

Zároveň se rádi zdokonalujete sami, ale potřebujete se ujistit, že váš směr a chápání jsou správné.

Víte stejně dobře jako já, že jste originálem, takže se vám nebudu snažit prodat nějaké zaručené řešení.

Přiznávám, že nevím, kdo jste, jak vypadáte, co máte rád/a, jaké chutě, emoce, nálady, návyky nebo nemoci jsou ve vašem životě častější než jiné.

Vím však, že pokud chcete VYŘEŠIT nadváhu nebo únavu, tak musíte nejdříve najít příčiny, které je způsobily. Bez poznání příčin je to, jako kdybyste se snažili opravit kapající vodu ve sklepě domu tím, že si zajedete do OBI a koupíte si francouzský klíč.

#métělomůjdům

Chcete-li svoje tělo postavit/zrekonstruovat tak, abyste v něm ještě desítky let mohli žít ve zdraví, vitalitě, v sebevědomí a duševní pohodě, potřebujete ještě před tím, než s ním začnete něco dělat, znát příčiny svého současného stavu.

JAK TO UDĚLÁME?

Poznejte se mnou základní principy biologie, fyziologie a psychologie, abyste si následně mohli postavit své tělo s vysněnou vitalitou 
sebevědomím.

Jak bude program probíhat?

Začneme tím, že na přístroji KOS (Kondiční orgánový scanner) provedu diagnostiku vašeho těla. Následně od vás získám informace o vašich návycích, nemocech, životních situacích a denních rituálech, a společně s výsledky měření vše pečlivě zanalyzuji. To, co umím dobře, je hledání souvislostí, což mi pomohlo nalézt příčiny stavů mých více než 3000 klientů, které jsem diagnostikoval.

Poté, co zjistím příčiny vašeho problému, vysvětlím, jak je odstranit. Svému tělu, psychice a příčinám vašich problémů totiž rozumět potřebujete. Vysvětlím vám srozumitelně, jak byste toho mohli zvládnout co nejvíce sami, ale budu vám stále nablízku, abych mohl vždy podat pomocnou ruku.

Zároveň Vám vysvětlím, jak si vytvořit zdravé návyky. Nové zdravé návyky naplní potřeby vašeho těla, které ho změní, a zároveň udrží nově dosažený výsledek.

NA JAKÉ OBLASTI MĚŘENÍ SE MŮŽEME SOUSTŘEDIT?

Měření překyselení organismu – Úroveň překyselení je srozumitelným ukazatelem stavu vitality organismu. Na základě výsledků měření na přístroji KOS provedu komplexní vyhodnocení zdravotního stavu, které doplním o poradenství a další praktické rady na vylepšení životního stylu, jídelníčku, včetně strategií redukce váhy.
Stav vitaminů a minerálů: Optimální stav vitaminů a minerálů je důležitý pro fungování životních funkcí organismu. Přístrojem KOS se měří stav těchto vitaminů a minerálů: vápník – Ca, železo – Fe, zinek – Zn, selen – Se, vitamín A, C, E, K, B1, B2, B9, B3, B6, B12, D3 a vitamín K.
Stav hydratace těla a identifikace oblastí potíží: Na přístrojích měřím aktuální stav těla, abych mohl zjistit příčinu vašeho stavu. Může jít o inzulínovou intoleranci, dehydrataci, disbalanci hormonů řídících hlad, stres nebo emoční příčiny, vše se v těle určitým způsobem projevuje.
Miluji dny, kdy můžu pomáhat lidem. Kdy můžu pomoci, dohlédnout na to, aby vše klapalo jako hodinky.
Nebo Vás zajímají další moje služby?

JDEME NA TO?

CO TEDY VŠECHNO DOSTANETE?

V rámci 90-timinutové konzultace provedu komplexní diagnostiku příčin vašeho stavu:

  • změřím vás na přístroji KOS (Kondiční orgánový scanner)
  • zjistím od vás dodatečné informace o vašem jídelníčku, o vašich návycích, nemocech, životních situacích a denních rituálech
  • společně s výsledky měření vše pečlivě zanalyzuji

Vysvětlím vám srozumitelnou cestou, co způsobuje vaši nadváhu nebo únavy a také, jak a kdy tyto příčiny ve vašem životě vznikly, abyste svoji změnu mohli lépe uchopit.

Dále vám srozumitelně vysvětlím celý postup jejich odstranění.

Připravím vám jasný plán několika kroků, který budete moci sami realizovat.

KOLIK TO BUDE STÁT?

Pracuji na základě hodinové sazby 900 Kč, takže budete platit podle toho, kolik času se mnou využijete. Na úvodní konzultaci potřebuji vždy 2 hodiny, další konzultace mohou být v minimální hodinové výši.

Program #métělomůjdům je o nalezení příčin stavu, o jejich odstranění, a o vytvoření zdravých návyků, které naplní potřeby vašeho těla a změní ho. Zároveň se tak vytvoří dobré předpoklady udržení nově dosaženého výsledku.

Investujte do svého těla, VRÁTÍ SE VÁM TO

#Mé tělo, můj dům

Takže pokud i vy chcete investovat do svého těla, zjistit příčiny vašeho stavu, odstranit následky nalezených příčin a vytvořit si zdravé návyky, jste tu správně. Uchopte změnu ověřenými postupy.

Pokud jste připraveni, vyplňte prosím objednávkový formulář a pošlu vám email s instrukcemi.

Uchopte cestu změny ověřenými postupy.

Vyplňte prosím objednávkový formulář.

Objednávám si jednorázovou konzultaci

11 + 11 =

Pokud zatím nejste připraveni na změnu z jakéhokoli důvodu, neodcházejte.

Mám pro vás nabídku.

Udělejte jeden krok ke změně.

Těch důvodů, proč se vám do toho teď nechce, může být mnoho. Pro někoho to může být čas, pro jiného obrovské množství práce a učení, na které si prostě teď netroufá.

Dobrá zpráva je, že dnes vám stačí udělat jen jeden krok.

Zítra také stačí udělat jeden krok. Krok za krokem se z toho stane cesta, po které už poté nebude těžké pokračovat, a dovolíte si tu změnu provést.

Teď stačí udělat jeden krok. Vyplníte svoje údaje ve formuláři a já vám zašlu jeden drobný tip na první krok ke změně. Za dva dny další, a za další dva dny další. Můžete to zkusit i takto.

Každá cesta začíná prvním krokem, tak proč jej neudělat právě teď.

Řekněte si teď v duchu: „MÉ TĚLO, MŮJ DŮM“ a sledujte, co to s vámi dělá, jaké máte pocity, jak vám to zní. Co vám to evokuje?

Zadejte své údaje do formuláře a dostanete ode mě 3 e-maily. Každé dva dny jeden. Nic víc. Možná, že vás nastartují ke změně. Připusťte si to, že je to možné.

NECHTE MI NA SEBE E-MAIL A PRVNÍ KROK MŮŽETE UDĚLAT UŽ ZA CHVILKU

 

"Naučím vás chápat vaše tělo, pak je začnete milovat. To už budete jenom kousek od vašeho vysněného života."

Pin It on Pinterest