PŘIPRAVENOST TĚLA

Na co všechno musíte pamatovat, aby vaše ZMĚNA neskončila fiaskem

Ano, přiznávám, fiasko je asi moc silné slovo… i když…
Když mě kdysi v minulosti začala štvát moje nadváha, rozhodl jsem se, že zhubnu bez pomoci poradců. To jsem ale vůbec netušil, co se za tím skrývá. Říkal jsem si: „To hravě zvládnu, jsem přece biolog, vím o lidském těle víc než 90% lidí.”

Většina informací na internetu byla však v rozporu s tím, co jsme se na vysoké škole učili. Kde je tedy pravda? Které informace jsou pravdivé? Čeho se mám držet, abych uspěl? Změnily se výsledky vědy, nebo jsou to jenom informace, které mě mají přimět k tomu, abych si koupil nějaký přípravek na hubnutí?

Naletěl jsem na nízkokalorické diety, počítání kalorií, spalování tuků sportem, l-carnitin a ještě něco…

Naletěl jsem… Koupil jsem si láhev l-carnitinu, která nebyla z nejlevnějších, ale slibovala zaručené výsledky. Informace o jeho působení mi zapadaly do toho, co jsem se někdy učil a tak jsem do toho šel. Koupil jsem si ho a pravidelně jsem dodržoval dávkování před cvičením a jídlem. Po měsíci jsem nezhubl ani kilo, cítil jsem se unavený a marný. Začal jsem hledat informace o l-carnitinu ve svých učebnicích a poznámkách a zjistil jsem, že l-carnitinu trvá 5 hodin, než se z trávícího traktu dostane tam, kde má dělat svoji práci. Ztratil jsem 2 měsíce času a rozhodilo mě to ještě na několik dalších týdnů. Ty jsem však začal věnovat studiu.

Pochopil jsem, že to není jenom o úbytku váhy.

Najednou mi došlo, že na jednoho je toho opravdu hodně. Pochopení stávajícího stavu, proč mám ty chutě, uvědomění si závislostí, nesprávných postojů a návyků, pochopení souvislostí, které mi blokují výsledky, dále práce na motivaci, vyhledávání nových chutných receptů, abych pořád nejedl jenom vařenou brokolici, nebo mraženou zeleninu na másle… a do toho ještě práce, povinnosti, rodina. Fakt mazec.

Uvědomil jsem si, že stojím před velkou změnou těla, emocí, mysli a vůle. Před změnou života.

Byl jsem vděčný za to, že mám vystudovanou biologii, že mám kouče, se kterým řeším psychologické pozadí mojí změny, který mi vždy poradil, když jsem nevěděl, jak dál. Ale co když nemáte biologické vzdělání a ani kouče, psychologa, nebo někoho, kdo by vás v celém procesu změny podporoval? Nebo jenom chcete, aby Vám s tím někdo pomohl, usměrnil vás, případně vám pomohl celou změnu zorganizovat.
Miluji dny, kdy můžu pomáhat lidem. Kdy můžu pomoci, dohlídnout na to, aby vše klapalo jako hodinky.
Nebo Vás zajímají další moje služby?

Miluji pomáhat lidem tvořit nový životní styl,
rád vám s tím pomůžu.

7

Co pro Vás dokážu udělat?

Zbavím vás stresu – během změny životního stylu, kterou bude doprovázet hubnutí, zvyšování vitality a osvobozování se od chutí se nebudete muset soustřeďovat na nekonečné množství detailů. Celou změnu si užijete a úkoly, motivaci, návaznosti a souvislosti necháte na mě.
Pomůžu vám s rozhodováním – všechny své klienty testuji na metaprogramy rozhodování a preferenční kanály. Díky nim se naučíte, jak se máte správně rozhodovat ve svůj prospěch. Už si nebudete muset lámat hlavu nad tím, co je pro vás dobré.
Pomůžu vám při výběru – jídel, chutí, potravin, kuchyňského nářadí, obchodů se zdravou výživou. Už si nemusíte sami dělat průzkum, kde co koupit, nebo jaké ingredience si pro nová jídla zajistit. Poradím vám s výběrem, abyste zbytečně nemarnili čas.
Vyhodnotím vaši stávající situaci – nemusíte hodiny sedět na internetu a zjišťovat příčiny vašeho stávajícího stavu. Projdu s vámi svůj dotazník a vše vám na základě poskytnutých informací vysvětlím. Pochopení souvislostí je základem pro vaši motivaci ke změně.
Vysvětlím vám, PROČ se vám děje to, co se vám děje – 99,9% výživových poradců Vám v případě nadváhy řekne, že je to buď z důvodu, že máte vysoký kalorický příjem, nebo nízký výdej energie. Doporučí Vám buď snížit příjem, nebo zvýšit výdej. Tyto strategie však dlouhodobě NEFUNGUJÍ, NAOPAK přinášejí v dlouhodobém horizontu riziko tvorby tukové tkáně ve větším objemu, než byla její úroveň před praktikováním těchto strategií. Ty pravé příčiny jsou VŽDY úplně jinde.
Ušetřím vám čas – když vím, proč se vám to děje, dokážu pro vás vytvořit optimální cestu změny – pochopení vašeho stavu mi pomůže pro vás vytvořit takovou cestu změny, která vám zajistí výsledky, bez zbytečných těžkostí a slepých uliček.
Doporučím vám – recepty na nová, zdravá jídla, které vám proces hubnutí nezastaví, a jsem si jist, že vám budou i chutnat. Už žádné zkoušení s nejistými výsledky.
Dohlédnu na  detaily a souvislosti, které je důležité, při změně jako je tahle, pravidelně monitorovat. Klidně si vypněte hlavu a vše nechte na mně.
Naučím vás vše, co budete ke změně potřebovat. Nebudete muset hodiny trávit studováním výzkumů, fyziologie těla, nebo psychologie. Vše jasně, srozumitelně, na příkladech.
Soustředím se na trvalé výsledky – díky tomu, že si vytvoříte nové návyky, vaše výsledky zůstanou stálé v čase.
Ukážu vám a naučím vás dovednosti, díky kterým bude pro vás změna snadno dosažitelná. Zapomeňte na to, že byste měli dohledávat na internetu, jak se např. čistí kokos, nebo mango, jak rychle něco očistit, uvařit, upéct, nebo jak poznat, že je něco zralé.
Ušetřím vám peníze – tím, že vás naučím jíst zdravé potraviny, ušetříte tak peníze za předražené nesmysly.

…a mnohem, mnohem víc.

Pokud toužíte po připravenosti TĚLA, EMOCÍ, MYSLI A VŮLE a nemáte někoho, kdo by vám s tím mohl pomoci, rád tento úkol převezmu já.

STAČÍ, KDYŽ UDĚLÁTE 4 KROKY
Vyplňte kontaktní formulář na konci této stránky, zejména se prosím soustřeďte na popis vaší situace, s čím potřebujete pomoci, co vás trápí.
Do 24 hodin
se vám ozvu
telefonicky.
Během telefonátu
se mě ptejte,
máte u mě
15 minutovou konzultaci
zdarma
.
Když se nám oběma myšlenka spolupráce bude líbit,
tak se
spolu pustíme
do práce
.
l

Udělejte krok č. 1

  • Využijte 15-minutovou konzultaci zdarma a já vám poradím s tím, co vás trápí při hubnutí.
  • Stačí, když vyplníte formulář níže a já se vám ozvu do 24 hodin a domluvíme si termín konzultace po telefonu.
  • Nenechte nic náhodě. Je to cíl, o kterém jste snili celý život.
  • Kontaktujte mě a využijte svou 15-minutovou konzultaci zdarma.

6 + 3 =

Potřebujete s vaší změnou jenom poradit?

Pokud potřebujete jenom oporu při vaší změně, jenom někoho, s kým se chcete poradit, rád vám pomůžu. Poskytnu vám konzultace a řeknu vám, na co si dát pozor. Předám vám potřebné know how – abyste dosáhli svého vysněného výsledku.

Podívejte se na ceník konzultací a programů na hubnutí a zvyšování vitality. Pokud máte otázky, podívejte se na stránku častých otázek a dotazů, možná tam na ně hned naleznete odpověď. Pokud ne, kontaktujte mě, rád Vám na ně odpovím.

t

Časté otázky – FAQ

Vy se ptáte, já odpovídám
1. Jak bychom mohli zahájit spolupráci?
Nejdříve vyplníte kontaktní formulář, ve kterém popíšete vaši situaci, s čím potřebujete pomoci, co vás trápí. Do 24 hodin se vám ozvu telefonicky a vysvětlím vám, jak bych navrhoval postupovat s řešením vašeho problému. Můžete se mě zeptat na cokoli, máte u mě 15 minutovou konzultaci zdarma. Na základě vámi poskytnutých informací dokážu určit předběžnou cenovou kalkulaci. Po jejím odsouhlasení se můžeme společně pustit do práce. Jste pro?
2. Jak to probíhá ve vašem programu?
Po domluvení detailů vašeho programu a uhrazení faktury vám zašlu linky na testování metaprogramů rozhodování a preferenčních kanálů, které sami doma elektronicky vyplníte. Poté se sejdeme a vyplním s vámi osobní dotazník, prostřednictvím kterého od vás zjistím informace o vašem zdravotním stavu, vašich návycích, postojích a názorech na jídlo, potraviny a další jiné ne méně důležité informace. Tyto informace detailně posoudím a navrhnu vám postup k dosažení vašeho cíle. Poté se začneme pravidelně scházet jednou týdně na cca 90 minut, kde vás začnu učit vše, co k dosažení cíle budete potřebovat. V rámci těchto pravidelných konzultací rovněž rozebíráme vaše těžkosti a problémy, kterým jste mohli v období od poslední schůzky čelit. Přibližně po měsíci programu pro vás připravím vaření u vás doma, kde vás seznámím s novými ingrediencemi a připravím pro vás zdravá jídla. Vy si postupně začnete vytvářet nové návyky, které vás dostanou do vašeho cíle a udrží vás tam.
3. V případě, že objevíte v rámci naší spolupráce nějaký zdravotní problém, můžete mi doporučit nějakou vhodnou odbornou pomoc?
Samozřejmě, vzhledem k tomu, že velice dobře znám fyziologickou stránku fungování těla, všímám si i klinických projevů nemocí a poruch. Osobně znám desítky odborníků, kteří dokáží mým klientům pomoci s případnými zdravotními problémy.
4. Kolik času si potřebuji vyčlenit týdně na naši spolupráci?
Budeme se scházet pravidelně jednou týdně na 90 minutovou konzultaci. Zbylý čas potřebný na tvorbu návyků nebudete muset vynakládat navíc, protože jej už vynakládáte, ale zatím neefektivně.
5. Jak dlouho mi bude trvat, než zhubnu 10 kilo?
Záleží na tom, v jakém stavu je vaše tělo. Může to trvat 3 měsíce, nebo i půl roku. Aritmetický průměr výsledků mých klientů jsou 3 kila měsíčně.
6. Musím při změně životního stylu i sportovat?
Není to podmínka. Spíš výhoda 🙂
7. Chtěla bych to zkusit sama, potřebovala bych ale nějakým způsobem nasměřovat. Uměl byste mi poradit?
Jasňačka :). Poskytuji i online a telefonické konzultace, kde se mě můžete na cokoli zeptat. Vysvětlím vám celé své know how, abyste se do cíle mohla dostat i bez pravidelných setkání. Ano, abych nezapomněl, vyplňte, prosím, níže umístěný formulář, protože máte u mě 15 minutovou konzultaci zdarma. V průběhu konzultace se mě můžete ptát na cokoli.
8. Jaký je průběh konzultace?
Nejdříve vyplníte kontaktní formulář, ve kterém popíšete vaši situaci, s čím potřebujete pomoci, co vás trápí. Do 24 hodin se vám ozvu telefonicky a vysvětlím vám, jak bych navrhoval postupovat s řešením vašeho problému. Můžete se mě na cokoli zeptat, máte u mě 15 minutovou konzultaci zdarma. Na základě vámi poskytnutých informací dokážu určit předběžnou cenovou kalkulaci. Po jejím odsouhlasení se můžeme společně pustit do práce. Jste pro?
9. Co když mám na nějaké potraviny alergie?
O všech detailech svých klientů si vedu detailní záznamy, takže si hlídám i tyto informace, abych vás na případný výskyt alergenu v některých potravinách upozornil.
10. Jakou mám jistotu, že se mi to povede?
Nedokážu to procentuálně vyjádřit. Jistoty vytváří dobře naformulovaný cíl, který vytvoří základ pro vůli, kterou na jeho dosažení budete vynakládat. Dále jasné informace, které jsou argumenty, PROČ to máte dělat. No, a výsledkem jsou nově vytvořené návyky, které vás už nepustí zpět.
11. V týdnu, kdy se nebudeme moci sejít, můžeme si dát třeba skype, nebo zavolat si?
Jasňačka 🙂
12. Co když se mi do období spolupráce nečekaně dostane nemoc, dovolená atd?
Pokud jsou to objektivní příčiny není problém posunout vše o týden, nebo o dobu vaší nepřítomnosti.
14. Co budeme v rámci týdenních konzultací řešit?
Budu Vás učit nové věci, budeme rozebírat váš progres včetně těžkostí a problémů, které jste s jeho dosažením zažívali.
15. Za jakou nejkratší dobu si budu moci vytvořit 3 návyky?
Nejkratší doba na vytvoření 3 návyků je 10 týdnů, ale je vždy nutné brát do úvahy stávající stav.
16. Poskytujete svoje služby i mimo Prahu, např. v Brně?
Svoje služby poskytuji osobně v Praze a nejbližším okolí, avšak s mimopražskými, nebo těmi, kteří jsou dokonce za oceánem, spolupracuji přes Skype.
17. Stačí mi 3 návyky k tomu, abych si udržel/a postavu, kterou jimi docílím?
Přesně tak 🙂
18. Budu si muset stravu vážit, nebo počítat kalorie?
Nene, takové zbytečnosti dělat nebudeme 🙂
19. Jakou podporu poskytujete po ukončení spolupráce?
Moji klienti mají neomezenou podporu po dobu 1 roku.
20. Používáte nějakou metodu?
Ne, žádnou metodu nepoužívám. Vycházím ze základních fyziologických procesů lidského těla, které dávám do pohybu pitím čisté vody, jezením ovoce a zeleniny. Navíc práce na sobě umožňuje klientům lépe pochopit svoji psychiku, pochopit co je pro ně dobré a jak se ve svůj prospěch rozhodovat.
21. Dostanu od vás nějaké jídelníčky?
Jídelníčky svým klientům nepřipravuji. Učím je, jak si naplánovat jídlo dle jejich týdenního plánu tak, aby jim dodávalo dostatek energie a zajišťovalo průběžnou očistu.
22. Poradíte mi, kde mám co koupit, abych to nemusela shánět na internetu?
Samozřejmě :). Postupně Vás budu seznamovat s novými ingrediencemi, kterými si začnete vylepšovat svá jídla. K tomu vám pokaždé řeknu i kde si je můžete sehnat.
23. Jaká je maximální kapacita klientů, které dokážete současně obsloužit?
V jednom měsíci můžu obsloužit maximálně 9 klientů v programu. Je to z důvodu, že ve svém programu jsem s klienty velmi propojen. Pamatuji si veškeré důležité informace, detaily a souvislosti, abych mohl pohotově reagovat. Je to docela velké množství informací a víc než 9 lidí v hlavě neudržím :).
24. Čím jste jedineční? Proč bych se měla zajímat o vaše služby?
Pomáhám lidem tvořit zdravý životní styl, který umožní jejich tělu zbavit se nepotřebných úložišť odpadu, které s sebou nosí a díky tomu si zvýšit vitalitu bez nutnosti počítat kalorie, dodržovat jídelníčky a pravidelně cvičit. Učím je pouze pít čistou vodu, jíst ovoce a zeleninu – samozřejmě v chutných jedinečných jídlech. Mé znalosti těchto tří ingrediencí a chápání jejich významu pro tělo jsou jedinečné a umím je srozumitelně vysvětlit a předat klientům, aby jim pomohly dosáhnout trvalé výsledky.
25. Co když mi to nebude fungovat?
Kromě čisté vody, ovoce a zeleniny budete potřebovat ještě jednu ingredienci. Kterou? TRPĚLIVOST. A poctivý přístup. Nepoctivým přístupem budete klamat jenom sami sebe. Úprava stravy a pitného režimu přináší zaručené výsledky, ale naše tělo k tomu potřebuje ještě čas. Každá změna chvíli trvá. Moji klienti jsou rekordmani, ale i trpěliví lidé. Každý je jiný, protože má jiný výchozí zdravotní stav. Nečekejte tedy, že zlepšení se dostaví ve stejném okamžiku u každého z vás.

Držím palce a všem přeji naplněný život a vitalitu.

t

"Naučím vás chápat vaše tělo, pak je začnete milovat. To už budete jenom kousek od vašeho vysněného života."

Pin It on Pinterest