ROZHODLI JSTE SE ZHUBNOUT, ALE…

Vím, vaše odhodlání je tady. Pocity, že chcete všechny svoje síly a energii věnovat tomu, abyste v létě měla vysněnou postavu. Navždy. Pocity odhodlání však střídají pocity strachu, nejistoty a obav, abyste si pro svůj cíl ten vybrala nejlepší postup.

„Vím vše, co bych měla vědět? Nezapomenu na něco? Nebude mi zima? Dosáhnu svůj cíl? Budu se ve vysněné postavě dobře cítit a mít dostatek energie? Nestanu se obětí jojo efektu?

Pomůžu Vám 🙂 Pomůžu vám přiblížit se k vašemu cíli, který jste si vysnila, nebo vysnil. Tak, aby toto období, kdy jej dosáhnete, se stalo obdobím vašeho života, na které nezapomenete.

Hubnutí do vysněné postavy

Pomůžu Vám se vším, co k dosažení vašeho výsledku potřebujete. Od správného nastavení vašeho cíle, přes vysvětlení příčin stávajícího stavu a vytvoření zdravých návyků až po… dohled nad celým procesem, aby vše klapalo jako hodinky.
Více o pomoci při hubnutí

Garantuji spokojenost

Žádná prázdná slova. Když jednoduše s moji prací nebudete spokojeni, vrátím vám vaše peníze do 30 dnů od zaplacení. Bez zbytečných otázek a dohadů. Buď vaše spokojenost, nebo peníze zpět.

Více o pomoci při hubnutí.

REFERENCE

„Měla jsem štěstí a našla Richarda, který mi se vším radí. Poslední dobou jsme se zaměřili na jídlo, jak dokáže pomoct, ale i ublížit. Ríša mi nejen doporučuje jídla, která mám jíst, ale sám mi také občas uvaří nějakou svou specialitu. Poslední večeře byl naprosto unikátní zážitek! A já mu za to všechno moc děkuju!“

Leeda Abrtová

podnikatelka

„Touto cestou bych chtěl poděkovat za cenné rady Richarda, které mi poskytl v půlročních konzultacích. Pracovali jsme na odbourání kvasinek z těla. Často též nazývána CANDIDA. Díky němu jsem prolomil psychické bariéry v postupu odbourání této zákeřné nemoci z mého těla. Jeho znalosti jsou obdivuhodné a těším se na další posun, díky kterému budu zase více šťastnější.“

Tomáš Váňa

Konzultant Vodafone

„Přednáška byla Richardem vedena naprosto skvělým, zábavným, srozumitelným způsobem. Od toho čtvrtka dávám 4 kusy ovoce a někdy i více, hned večer jsem četla Richardovy stránky. To přesně napovídá, jak to mě osobně zasáhlo.“

Marcela F.

Finanční analytik

…nebo stačí hodinová konzultace?

Pokud si chcete hubnutí projít sami, jenom byste potřebovali s nějakými detaily poradit….Směle do toho. Velice rád vám dám celé své know how.

Více o konzultacích

A co přednášky nebo workshopy?

Když hledáte odborníka, který u vás ve firmě vašim kolegům vysvětlí, jak si lze vytvořit zdravý životní styl v práci a dosáhnout tak vysněné postavy a vitality, jste na správné adrese. Rád se podělím o celé svoje know how v přednáškách, nebo workshopech a váš tým už nebude muset hledat levné odpovědi na internetu.

Více o přednáškách a workshopech

Využijte 15 minutovou konzultace zdarma

Využijte 15-minutovou konzultaci zdarma a já vám poradím s tím, co vás trápí při hubnutí. Stačí, když vyplníte formulář níže a já se vám ozvu a domluvíme si termín konzultace po telefonu, nebo přes skype. Nenechte nic náhodě. Je to cíl, o kterém jste snili celý život. Kontaktujte mě a využijte svou 15-minutovou konzultaci zdarma. Jednoduché…vyplníte jméno, telefon, email a zprávu, co byste se mě chtěli zeptat, prodiskutovat, poradit se… A dáte odeslat. Jakmile to obdržím, podívám se na to, co vás trápí a zavolám vám a probereme to. Nebojte, spolu to zvládneme.

MÁTE DOTAZY? OZVĚTE SE, RÁD VÁM POMŮŽU:

3 + 14 =

Caesar salát s domácími krutony

Caesar salát s domácími krutony

Mozek miluje když jíme něco, co křupe. Ale nejenom proto je caesar salát s křupavými krutony jedním z mých nejoblíbenějších. Chuťově vyvážená zálivka vytvoří příjemný zážitek ze zdravého jídla a hrst krutonů uspokojí mozek a doladí tak zážitek směrem k dokonalosti. CO...

Výbava pro zdravý životní styl – tipy pro snadnější vytvoření pitného režimu

Výbava pro zdravý životní styl – tipy pro snadnější vytvoření pitného režimu

Při budování zdravého návyku pitného režimu je důležitou součástí hry i prostředí. Vybavení zase vylepšuje prostředí, aby se zdravý návyk pitného režimu snadněji vybudoval a úspěšně udržel. Když právě začínáte s pitným režimem, tak tady naleznete pár tipů jak si své...

Naučím vás chápat vaše tělo, pak jej začnete milovat. To už budete jenom kousek od vysněného života.

© 2018 Richard Husovský.

Sledujte

Ochrana osobních údajů

Naučím vás chápat vaše tělo, pak jej začnete milovat. To už budete jenom kousek od vysněného života.

© 2018 Richard Husovský.

Sledujte

Ochrana osobních údajů

2018 © richardhusovsky

Pin It on Pinterest