REFERENCE

“Nejlepší ze spolupráce v Vámi považuji pochopení nových již zmiňovaných návyků a Váš přístup ke mně. Nejvíc si cením Vás jako člověka, kdykoliv s Vámi potřebuji probrat nové návyky, změny tak mi vždy vyjdete vstříc a dokážete mi poradit . Vážím si vašich znalosti a zkušenosti . Jsem moc ráda že jsem Vás potkala.”

Marcela H. – podnikatelka

“Bál som sa komunikacie cez skype ale to po prvom skušobnom rozhovore opadlo a na moje prekvapenie bola prvá hodina gratis. Rozhodoval som sa kvoli cene, vzajomných sympatii a dobrému dojmu. S vašou službou sa mi podarilo dosiahnuť veľa – som spokojnejší, vďaka disiahnutým výsledkom sa mám radšej a tým pádom aj lepšie – čo bol aj moj cieľ.”

Marek K – podnikatel

“Měla jsem štěstí a našla Richarda, který mi se vším radí. Poslední dobou jsme se zaměřili na jídlo, jak dokáže pomoct, ale i ublížit. Ríša mi nejen doporučuje jídla, která mám jíst, ale sám mi také občas uvaří nějakou svou specialitu. Poslední večeře byl naprosto unikátní zážitek! A já mu za to všechno moc děkuju!”

Leeda A – podnikatelka

“Jakmile si pár lidí si všimlo, že jsem štíhlejší, získala jsem motivaci jít dál a pravidelný osobní kontakt s vámi mi v tom pomáhal.

Povedlo se mi dosáhnout změnu jídelníčku (snídaně kompletně/večeře většinou, vetší objem zeleniny k obědu) a zavedení pitného režimu. Necitím se unavený, uvědomuji si, kdy jím málo nebo nedostatečně, navíc naše změna začíná mít pozitivní dopad i na jídelníček dítěte i když to trvalo delší čas. To nejlepší na spolupráci byly komentáře v obchodě, vlastní recepty, důraz na udržitelnost změny před rychlostí. Myslím, že byste měl vylepšit přesnost receptů (hrnek sem hrnek tam, někde chybí sůl, někde byl čas nereálný), stručnější sdělení, 2 hodiny na skypu o jídle je strašně moc.

Dosáhla jsem nastavení pitného režimu a pravidelnost/návyky v dalších částech mého životního stylu. Povedlo se vám přenesení pochopení důležitosti a a chtění změny i na partnera a to si cením. Skvělá byla časová flexibilita, řešení přes skype a váš přátelský přístup. Některé recepty jsou dost pracné – což především manžela deprimovalo. Ze začátku hodně receptů chutných a vyzkoušených. Pak už byly slabší a ne tak chuťově oslnivé.”

“Touto cestou bych chtěl poděkovat za cenné rady Richarda, které mi poskytl v půlročních konzultacích. Pracovali jsme na odbourání kvasinek z těla. Často též nazývána CANDIDA. Díky němu jsem prolomil psychické bariéry v postupu odbourání této zákeřné nemoci z mého těla. Jeho znalosti jsou obdivuhodné a těším se na další posun, díky kterému budu zase více šťastnější.”

Tomáš V – konzultant

“Přednáška byla Richardem vedena naprosto skvělým, zábavným, srozumitelným způsobem. Od toho čtvrtka dávám 4 kusy ovoce a někdy i více, hned večer jsem četla Richardovy stránky. To přesně napovídá, jak to mě osobně zasáhlo.”

Marcela F. finanční analytik

“Dobrý den, velmi děkuji za Váš detox, je to skvělé, jednoduché, jsem nadšená, hezké dny”

Libuše P – lékařka

“Neměl jsem v mysli překážky, jen jsem si potřeboval být jistý, že do toho chci jít (budu dodržovat, co mi řeknete). Cítím se výrazně lépe, hlavně co se týče hospodaření s energií. Nejlepší na spolupráci byl nenásilný a hlavně neradikální přístup.”

“Po třech intenzivních měsících konzultací s vámi jsem zjistila, že se mi do života zase vrátila ztracená jiskra. Cítím opět vnitřní sílu, kterou jsem dřív brala jako samozřejmost a pak se pár let plahočila bez ní… Mám pocit, že se mi zase začalo dařit. Jsem schopná realizovat cíle, které si vezmu do hlavy a nepřešlapuji na místě, vidím věci kolem sebe optimističtěji. Rozhodně jsem se naučila více si naslouchat. Nikdy bych nevěřila, že změnou stravování a pitného režimu můžu udělat takový pokrok. Nejen, že už nemám pocit jako bych “přifouknutá”, ale mám na všechno více energie a těší mě třeba i to, že mám o 4 cm menší obvod pasu. Když si pročítám mojí motivaci na začátku a srovná s dneškem, tak je výsledek stoprocentní: naučila jsem se dělat pro mojí pětičlennou rodinu zdravější a hlavně chutnější jídla, ve vaření jsem kreativnější, mám více energie a pár kil je dole. A pravidlo aspoň 4 kousky ovoce denně mi vyloženě “chutná” :)”

Zuzana K – web designerka

Miluji dny, kdy můžu pomáhat lidem. Kdy můžu pomoci, dohlídnout na to, aby vše klapalo jako hodinky.

Nebo Vás zajímají další moje služby?

Miluji pomáhat lidem tvořit nový životní styl,
rád vám  tím pomůžu.

7

Pokud toužíte po připravenosti TĚLA, EMOCÍ, MYSLI A VŮLE a nemáte někoho, kdo by vám s tím mohl pomoci, rád tento úkol převezmu já.

STAČÍ, KDYŽ UDĚLÁTE 4 KROKY

Vyplňte kontaktní formulář na konci této stránky, zejména se prosím soustřeďte na popis vaší situace, s čím potřebujete pomoci, co vás trápí.

Do 24 hodin
se vám ozvu
telefonicky.

Během telefonátu
se mě ptejte,
máte u mě
15 minutovou konzultaci
zdarma
.

Když se nám oběma myšlenka spolupráce bude líbit,
tak se
spolu pustíme
do práce
.

l

Udělejte krok č. 1

  • Využijte 15-minutovou konzultaci zdarma a já vám poradím s tím, co vás trápí při hubnutí.
  • Stačí, když vyplníte formulář níže a já se vám ozvu do 24 hodin a domluvíme si termín konzultace po telefonu.
  • Nenechte nic náhodě. Je to cíl, o kterém jste snili celý život.
  • Kontaktujte mě a využijte svou 15-minutovou konzultaci zdarma.

Krok č. 1 - Připravenost těla

10 + 3 =

"Naučím vás chápat vaše tělo, pak je začnete milovat. To už budete jenom kousek od vašeho vysněného života."

Pin It on Pinterest