PŘIPRAVENOST MYSLI & VŮLE

Vymaž mezeru mezi místem, kde se právě nacházíš, a kde bys chtěl/a být

Jakmile se člověk pozná a chápe svou podstatu, je pro něj snadnější dopátrat se k tomu, co je pro něj důležité, a co doopravdy chce. V okamžiku, kdy chápe, co je pro něj důležité, a co doopravdy chce, je mezi místem kde se nachází, a kde byte chtěl být pořád ještě veliká mezera.

Ta se však může zmenšovat. Až jednoho dne mezera zmizne a vy dosáhnete toho, co je pro vás důležité.

Když si nestanovíte vlastní cíl, tak se většinou někdo najde, kdo vám podstrčí ten svůj. Tam však nehrajete hlavní roli.

Vím jaké to je, když člověk nemá vlastní cíl. Když jednoduše pouze chodí do práce a vydělává peníze, aby mohl zaplatit složenky, jídlo, kosmetiku, nájem a čas od času si udělal radost. Jednoduše řečeno hodně práce, žádná radost.

Dosahování cílů není procházka růžovou zahradou, ale za to dělá život smysluplným.

Každý člověk potřebuje smysluplné cíle ke smysluplnému životu. Vlastní cíle. Uvědomění cíle je páteř, která člověka napřímí, integruje, dynamizuje, ale i ozdravuje.

Když člověk nemá svůj cíl, začíná postupný rozklad a rozpad osobnosti. Člověk potřebuje v životě překonávat překážky k cíli a to udržuje ty jeho duševní síly svěží a tělo zdravé.

Když člověk nemá svůj cíl, tak musí stejně překonávat překážky, ale ty jej spíš omezují a když je nepřekoná, tak ztrácí svoji svobodu.

Ale když má svůj cíl…

Má v rukách scénář života a před sebou toho tolik, co se má naučit… a o hodně věcech zatím ani netuší.

Nevím, že nevím. To je ten stav, ve kterém se nachází člověk v okamžiku uvědomění si svého cíle. Zatím většinou netuší, co vše na něj při plnění cíle čeká.

Pouze když zůstane otevřený, může přijít na to, že existuje něco, co doposud nevěděl.

A tady začíná učení. Všechny důležité dovednosti a  schopnosti, které jsou potřebné ke splnění cíle.

Mezi velké překážky při dosahování cílů a učení se novým dovednostem jsou různé redukcionismy, které redukují člověka – například tím, že říkají, že člověk není nic víc než produkt genů, společnosti, komunity, výchovy, nebo psychických mechanismů.

Tohle není pravda, tyto vnější podmínky vás sice mohou podmiňovat, nebo omezovat, ale člověk není nikdy na 100% plně podmíněný, vždy mu zůstává svobodné jádro.

Musíte se sice přizpůsobovat okolí, společnosti, ale můžete mít svobodně své cíle, které vás budou naplňovat.

Miluji dny, kdy můžu pomáhat lidem. Kdy můžu pomoci, dohlédnout na to, aby vše klapalo jako hodinky.
Nebo Vás zajímají další moje služby?

Miluji pomáhat lidem tvořit nový životní styl,
rád vám s tím pomůžu.

7

Co pro Vás dokážu udělat?

Dostanu Vás k sobě – Potřebujete si zvyknout na  to, kdo jste a  jak chápete svou podstatu. Ze  svého středu je snadnější se dopátrat k  tomu, co je pro vás důležité, a  co doopravdy chcete.
Vše Vám vysvětlím – Potřebujete pochopit mentální a  duševní procesy, které vstupují do tvorby vašich cílů, abyste s nimi uměli pracovat a využívat je ve svůj prospěch. Krok po kroku vám objasním, jak se dostat k sobě, jak poznáte pravost vašich cílů a jak lze nacházet motivaci k jejich dosahování.
Praktické příklady – Ke všem teoretickým základům vám poskytnu praktické příklady, které vám pomohou pochopit celý proces dosahování cílů.
Uvědomíte si to, co doopravdy chcete a začnete na tom pracovat – Tady začnete dostávat svůj život pod kontrolu. Vy začnete určovat priority.
Přestanete podléhat redukcionismům okolí – Jakmile začnete pracovat na svých cílech, začnete si uvědomovat svobodu a redukcionismy přestanou mít nad vámi moc a postupně se zařadí mezi vnější podmínky, do stejné kategorie jako počasí, která vás při dosahování cílů také neomezuje.
Svoboda začne být pro vás základem života – Teprve až člověk začne žít život v souladu se sebou, si může začít uvědomovat svobodu. Vůči sobě, ale i vůči ostatním.
Vyřeším vám i problémy (možná) – Když člověk nemá svoje cíle, tak většinou hraje nějakou roli v cílech někoho jiného. Cíle někoho jiného nejsou pořád jeho/její prioritou číslo 1 a tudíž se se změnou priority může měnit i důležitost vaší role při jejich plnění. Když však začnete dosahovat vaše cíle, budete pořád hrát hlavní roli a dosahování vašich cílů bude zvyšovat i vaši důležitost a sebevědomí.
Pochopíte celý proces učení – Učení začne být pro vás stejně přirozené jako dýchání. Začnete žít nový život a učení nových dovedností vás dostane na místa, kde jste zatím nebyli.
Nové schopnosti, větší sebedůvěra a sebevědomí – Přirozeně se vaše sebedůvěra a sebevědomí zvednou a vy bude přirozeně sdílet vaše zážitky a zkušenosti.

Pokud toužíte po připravenosti MYSLI A VŮLE a nemáte někoho, kdo by vám s tím mohl pomoci, rád tento úkol převezmu já.

STAČÍ, KDYŽ UDĚLÁTE 4 KROKY
Vyplňte kontaktní formulář na konci této stránky, zejména se prosím soustřeďte na popis vaší situace, s čím potřebujete pomoci, co vás trápí.
Do 24 hodin
se vám ozvu
telefonicky.
Během telefonátu
se mě ptejte,
máte u mě
15 minutovou konzultaci
zdarma
.
Když se nám oběma myšlenka spolupráce bude líbit,
tak se
spolu pustíme
do práce
.
l

Udělejte krok č. 1

  • Využijte 15-minutovou konzultaci zdarma a já vám poradím s tím, co vás trápí.
  • Stačí, když vyplníte formulář níže a já se vám ozvu do 24 hodin a domluvíme si termín konzultace po telefonu.
  • Nenechte nic náhodě. Je to cíl, o kterém jste snili celý život.
  • Kontaktujte mě a využijte svou 15-minutovou konzultaci zdarma.

14 + 1 =

Potřebujete s vaší změnou jenom poradit?

Pokud potřebujete jenom oporu při vaší změně, jenom někoho, s kým se chcete poradit, rád vám pomůžu. Poskytnu vám konzultace a řeknu vám, na co si dát pozor. Předám vám potřebné know how – abyste dosáhli svého vysněného výsledku.

Podívejte se na ceník konzultací a programů na hubnutí a zvyšování vitality. Pokud máte otázky, podívejte se na stránku častých otázek a dotazů, možná tam na ně hned naleznete odpověď. Pokud ne, kontaktujte mě, rád Vám na ně odpovím.

t

Časté otázky – FAQ

Vy se ptáte, já odpovídám
1. Jak bychom mohli zahájit spolupráci?
Nejdříve vyplníte kontaktní formulář, prosím, soustřeďte na popis vaší situace – jestli chcete řešit vaše cíle, nebo proces řešení problémů a učení se nových dovedností. Do 24 hodin se vám ozvu telefonicky a vysvětlím vám, jak bych navrhoval postupovat. Můžete se mě zeptat na cokoli, máte u mě 15 minutovou konzultaci zdarma. Když se nám oběma myšlenka spolupráce zalíbí, pustíme se spolu do práce. Jste pro?
2. Kolik času si potřebuji vyčlenit týdně na naši spolupráci?
První měsíc bych doporučoval 1,5 hodiny týdně na pravidelné schůzky a k tomu 30 min – 1 hod na práci na úkolech, které ze schůzek vyplynou. Po měsíci už se většinou scházíme jednou za 3 týdny až měsíc, ale zase se zvyšuje čas, který vy začnete trávit na dosahování vašich cílů a procesu učení.
3. Jak dlouho mi bude trvat, než si stanovím osobní cíle?
Tohle není závod, ale život. Myslím, že jakmile už chápete svůj proces rozhodování a znáte své hodnoty a identitu, tak už zřejmě i začínáte vnímat své cíle. Jedná se o nové informace, které se potřebují dostat do vašeho života, najít si místo a pak se stanou vaši součástí. Právě proto tomu co učím, říkám připravenost. Neřeším křížovky, pomáhám lidem se připravit na budoucnost.
4. Musím nejdřív projít Připraveností emocí, abych se dostal k cílům a učení?
Ano, potřebujete vědět kdo jste, znát vaše hodnoty a identitu, až poté jste schopni poznat pravost cíle. Určitě existují i jiné cesty dosahování cílů, ty však neučím.
5. Chtěla bych to zkusit sama, potřebovala bych ale nějakým způsobem nasměřovat. Uměl byste mi poradit?
Jasňačka 🙂 Poskytuji i online a telefonické konzultace, kde se mě můžete na cokoli zeptat. Vysvětlím vám celé své know how, abyste se do cíle mohla dostat i bez pravidelných setkání. Ano, abych nezapomněl, vyplňte, prosím, níže umístěný formulář, protože máte u mě 20 minutovou konzultaci zdarma. V průběhu konzultace se mě můžete ptát na cokoli.
6. Jakou mám jistotu, že se mi to povede?
Zatím se to povedlo všem.
7. Můžeme to řešit přes Skype, nebo si můžeme i zavolat?
Je lepší když vás vidím, pokud ne Skype, tak Messenger, Facebook, Facetime, Viber, nebo cokoli jiného, kde vás uvidím. S pražáky se rád sejdu osobně 🙂
8. Co když se mi do období spolupráce nečekaně dostane nemoc, dovolená atd?
Pokud jsou to objektivní příčiny není problém posunout vše o týden, nebo o dobu vaší nepřítomnosti.
9. Poskytujete nějaké garance?
Poskytuji 100% garanci vrácení peněz na veškeré uhrazené konzultace, které z jakýchkoli důvodů zůstanou nevyčerpané, nebo na vyčerpané konzultace, se kterými klient není spokojen a projeví námitky do 30 dnů od zaplacení.
10. Jakou podporu poskytujete po ukončení spolupráce?
Moji klienti mají neomezenou podporu po dobu 1 roku.
11. Jaká je maximální kapacita klientů, které dokážete současně obsloužit?
V jednom měsíci můžu obsloužit maximálně 9 klientů ve školách SEBEPOZNÁNÍ. Je to z důvodu, že ve svém programu jsem s klienty velmi propojen. Pamatuji si veškeré důležité informace, detaily a souvislosti, abych mohl pohotově reagovat. Je to docela velké množství informací a víc než 9 lidí v hlavě neudržím :).
12. Čím jste jedineční? Proč bych se měla zajímat o vaše služby?
Pomáhám lidem s připraveností na život. Chci, aby se se mnou naučili a pak šli a žili šťastný život, ale u toho už nemusím být. Pro mě je největší radost to, že někoho něco naučím a on to pak sám žije.
13. Co když mi to nebude fungovat?
Myslíte, že si najdete svoje hodnoty a nebudete s nimi spokojeni? Je to o vás.

Držím palce a všem přeji naplněný život a vitalitu.

t

"Naučím vás chápat vaše tělo, pak je začnete milovat. To už budete jenom kousek od vašeho vysněného života."

Pin It on Pinterest