Moje služby

Změna životního stylu Vám přinese trvalé výsledky. Naučím Vás vše, co potřebujete. Znalosti, dovednosti i vytvoření zdravých návyků.

Pojďme Na To

Systém, který Vám pomůže projít změnou životního stylu a udržet se v ní.

Sebepoznání

Mentální-Emoční-Fyzické

Tvorba návyků

Znalosti+Dovednosti+Motivace

Přechod na zdravé

Jídelníčky + Recepty + Podpora

Redukce váhy/Detox

S pochopením celého procesu

Zdravé nakupování

Ingredience+Potraviny+Nástroje

Online koučink

Skype 1-na-1 Individuální koučink

3 Měsíční Intenzivní Program

Tento program je absolutně nejlepší forma spolupráce, která mi umožní uchopit komplexně vaší změnu a postupně, dle vašich potřeb dávkovat informace, abyste si vytvořili nové návyky co nejrychleji, pokud možno s viditelnými výsledky, které Vás budou motivovat k další práci.

V průběhu této intenzivní spolupráce se můžu vracet a připomínat střípky Vašeho sebepoznání, abyste si to, co jste již otevřeli a poznali, mohli dál, v plném rozsahu využívat. Postupný přechod na zdravé Vám umožní rychleji pokročit k očekávaným výsledkům, aniž byste se museli vracet, nebo zastavovat.

V případě, že máte specifický problém, nebo oblast, kterou potřebujete vyřešit, rád bych vám nabídl i možnost jednorázových konzultací.

Jednorázové konzultace obvykle klienti využívají například na tyto oblasti konzultací: psychické problémy s jídlem, podpora léčení zdravotních problému stravou, analýza a objasnění důvodů nabírání na váze, sebepoznání a zjištění pravé motivace pro změnu životního stylu, případně i další jednodušší psychologické, zdravotní a jiné oblasti problémů spojené s výživou.

Individuální Konzultace

Přednášky

V případě zájmu rád pro vybranou skupinu zajistím některou z mých přednášek.

Jednotlivé přednášky trvají cca 90 minut a obvykle na konci přednášky připravím pro účastníky ochutnávku zdravých jídel. Přednášky organizuji ve firmách, které chtějí: zjistit a podpořit touto formou zájem o zdravý životní styl, nabídnout svým zaměstnancům odbornou přednášku na témata, která řeší zaměstnanci v pracovní době, nebo zvýšit povědomí o zdravém životním stylu a zdravé výživě.

30-DENNÍ VÝZVA - SE ZDRAVOU SNÍDANI, NEBO O HLADU

Poznejte svoje tělo více prostřednictvím – buď zdravě, nebo raději o hladu.

PŘIHLÁSIT SE TEĎ

Naučím vás chápat vaše tělo, pak jej začnete milovat. To už budete jenom kousek od vysněného života.
© 2017 Richard Husovský.

ZDRAVÝ ŽIVOT = ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL = ZDRAVÉ NÁVYKY
Systém, který Vám pomůže projít změnou životního stylu a udržet se v ní.

Pin It on Pinterest