Individuální konzultace a měření přístrojem KOS

Individuální konzultace vychází z měření přístrojem KOS a díky této diagnostice umožní nasměřovat úsilí ke zlepšení zdraví a vitality Vašich zaměstnanců správným směrem. Konzultace jsou zaměřené na níže uvedené oblasti.

Z

Překyselení organismu

Měření se zaměřuje na překyselení na přístroji KOS. Na základě výsledků je poradcem pro výživu provedeno komplexní zhodnocení s případným poradenstvím a dalšími praktickými radami na vylepšení životního stylu, jídelníčku a jiných návyků.

Z

Stav vitaminů a minerálů

Měření se zaměřuje na překyselení na přístroji KOS. Na základě výsledků je poradcem pro výživu provedeno komplexní zhodnocení s případným poradenstvím a dalšími praktickými radami na vylepšení životního stylu, jídelníčku a jiných návyků.

Z

Stupeň osteoporózy

Měření se zaměřuje na stupeň osteoporózy na přístroji KOS. Je vhodné pro zaměstnance nad 50 let. Na základě výsledků je poradcem pro výživu provedeno komplexní zhodnocení s případným poradenstvím a dalšími praktickými radami na vylepšení životního stylu, jídelníčku a jiných návyků.

Z

Úroveň stresové zátěže

Měření se zaměřuje na úroveň stresové zátěže organismu na přístroji KOS. Je vhodné pro zaměstnance od 30 let. Na základě výsledků je poradcem pro výživu provedeno komplexní zhodnocení s případným poradenstvím a dalšími praktickými radami na vylepšení životního stylu, jídelníčku a jiných návyků.

Z

Diagnostika příčin nadváhy

Měření se zaměřuje na příčiny vzniku nadváhy – inzulínová intolerance, dehydratace, disbalance hormonů řídících hlad, stres nebo emoční příčiny, každá příčina může mít jiný základ, ale pouze její poznání může nasměrovat úsilí vyvíjené k redukci váhy správným směrem.

Účastníkům jsou po ukončení rozeslány dodatečné materiály na často diskutovaná témata k dalšímu dovzdělání.

MÁME ZÁJEM O NEZÁVAZNOU NABÍDKU

10 + 4 =

Naše reference

 

O Richardovi

Miluji dny, kdy můžu pomáhat lidem. Kdy můžu pomoci, dohlédnout na to, aby vše klapalo jako hodinky. I svoje hubnutí jsem si nastudoval, zorganizoval, nastavil a dotáhl do konce sám. Chcete vědět, jak to dopadlo?

"Naučím vás chápat vaše tělo, pak je začnete milovat. To už budete jenom kousek od vašeho vysněného života."

Pin It on Pinterest