3 měsíční intenzivní program

Ucelený program, který Vám pomůže projít změnou životního stylu a udržet se v ní.

Sebepoznání

Vždy s klienty začínám sebepoznáním. Potřebují vědět kdo jsou, ne kým by měli být. Jen tak mohou s pomocí tohoto pevného bodu – sebepoznání, měnit svůj život směrem, který jim prospívá.

Sebepoznání, to jsou pevné základy, na kterých lze stavět nové návyky a tvořit nový životní styl. Nejdříve se potřebují seznámit sami se sebou. Ano sami se sebou. K seznámení mi pomáhají testy a detailní dotazník. Testy poskytnou smysluplné vyhodnocení a dotazník myšlenkovou mapu, abyste vše viděli na jednom místě.

Lépe než Erich Fromm bych to nevyjádřil: “Dnes se setkáváme s jedinci, kteří se chovají jako automat, jenž neznají sami sebe, nerozumějí sami sobě, a jediné, co vědí, je kým by měli být – osobou, jejíž nic neříkající tlachání nahradilo sdílnou řeč, jejíž umělý úsměv nahradil úpřimný smích, jejíž pocit tupého zoufalství nahradil skutečnou bolest. O takovém jedinci se dají říct dvě věci. Trpí nedostatkem spontánnosti a osobitosti, který se může zdát nevyléčitelný. Současně se o něm dá říci, že se neliší od nás ostatních, od všech milionů lidí, kteří chodí po tého zemi.”

Sebepoznání klientům rovněž pomáhá uvědomit si stávající stav, protože pokud jej neznají, nemohou vědět z jakého místa mají udělat první krok změny.

Tvorba návyků

Znalosti. Dovednosti. A touha, nebo motivace. To jsou hlavní ingredience každého návyku. Znalosti potřebujete vědět, abyste měli argumenty proč. Jednak pro sebe, protože v průběhu změny často otázky vyplavou, ale i pro rodiče, kolegy, rodinu a kamarády – oni taky potřebují argumenty proč ten, který návyk jste se rozhodli vytvořit.

Dovednosti jsou jako nástroje. Bez nich si žádný nový návyk nemůžete vytvořit. Protože návyk je nový způsob vykonávání důležitých činností. Umět to udělat. K novému návyku potřebujete vědět i jak, kde, kdy, kolik…Koupit, uchovat, nakrájet, zamíchat, sníst, vypít, zaběhnout, udržet…

Poslední, ale vlastně první je touha a motivace, ale ty objevíte u sebepoznání. Čekají tam připravené k realizaci vašich pravých snů.

“Změna bytí/vědění je vzestupný proces – bytí mění vědění, které zpětně mění bytí, a vše se znovu opakuje, tak jak se pohybujeme vzhůru po spirále růstu”. Stephen Covey

Jedině nový návyk už nepotřebuje vůli k tomu, abychom něco znovu udělali. Nový návyk se stává součástí nás samotných. Mění tak náš životní styl a tudíž výsledek = náš život se mění.

Přechod na zdravé

Všechno výživné a zdravé vyživuje a uzdravuje. Vaše tělo je Vaše a bude až do konce života. Chovejte se k němu slušně a buďte na něj hodní. Rychlá změna stravování, bez ohledu na to, kterým směrem, tělu neprospívá.

“Když jste zřídka jedli/pili/sportovali…..(dosaďte si sami) a pak si najednou dáte dvě kila/litry/hodiny…..(dosaďte si sami), Vaše tělo bude mít šok bez ohledu jak zdravé/nezdravé to bude. Ten šok Vás bude stát Vaši vitalitu.”

Podle stávajícího stavu lze udělat takové kroky směrem ke zdravější stravě, aby naše tělo z nich doopravdy mělo prospěch. Přílišnou rychlost přechodu na zdravé zpomaluje sebepoznání těla a naopak pomalost, nebo stagnaci rozproudí nové chutě, zajímavé kombinace, které nenechají chladným ani opravdového gurmána.

Své klienty učím poznávat nové chutě, ingredience i potraviny, které nejenže osvěží léta zkostnatělý jídelníček, ale dodají tělu tak potřebné živiny, které moderní stravování nejvíce postrádá.

Obsah programu

Program zahrnuje :

 • 90 – minutové konzultace jednou týdně po celou dobu programu – celkem 12 konzultací
 • Testování a vyhodnocení metaprogramů rozhodování
 • Testování a vyhodnocení preferenčních kanálů
 • Pravidelné měření, vážení a vyhodnocování cílů
 • 2 x 30 – minutové telefonické konzultace nebo Skype schůzky měsíčně po dobu 3 měsíců od ukončení programu, celkem 12 konzultací (nebo se můžeme sejít i osobně v Praze)
 • E-mailová a telefonická podpora mezi pravidelnými konzultacemi (emailem zaručená odpověď do 48 hodin )
 • Ukázky přípravy zdravých jídel u Vás doma
 • Exkurze do obchodů se zdravou výživou, na trhy a do místních obchodů arabských, pakistánských, nebo indických a japonských dovozců
 • Desítky receptů na snídaně, obědy, večeře, nebo svačinky a stovky tipů speciálně pro vaše potřeby
 • jídelníčky dle vašich individuálních potřeb – doma, dovolená, služební cesty atd
 • Motivační a emocionální podpora po celou dobu vaší cesty

“Naučím vás chápat vaše tělo, pak jej začnete milovat. To už budete jenom kousek od vysněného života.”

Mým cílem je, abyste po absolvování tohoto programu zůstali samostatní. Abyste si sami věděli udržet kontrolu nad vašim zdravím, energií, motivací a váhou.

A pokud ji někdy na pár dnů ztratíte, například na dovolené, nebo počas víkendu u babičky, tak ji budete schopni získat zpět.

Naučím Vás vše, co potřebujete.
… bez doplňků, s přírodními potravinami a novými návyky, které si SAMI VYTVOŘÍTE.

Budete mít víc energie…
Cítit se více pozitivní.
Budete vypadat lépe a
dosahovat lepších výsledků.
Budete mít nové návyky.
Budete vědět jak si další nové návyky
vytvořit.  VY. SAMI. SAMOSTATNĚ.

Naučím vás chápat vaše tělo, pak jej začnete milovat. To už budete jenom kousek od vysněného života.

© 2017 Richard Husovský.

Prozkoumat

O mne

Programy

Kontakt

ZDRAVÝ ŽIVOT = ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL = ZDRAVÉ NÁVYKY
Systém, který Vám pomůže projít změnou životního stylu a udržet se v ní.

Pin It on Pinterest